Pokerde Nasıl Profesyonel Olunur ? – Faydalı ipuçları

9 Ekim 2019 Posted in Genel by Yorum yapılmamış

Mevcut bakış açınıza göre, pokerde kazanmak o kadar da zor görünmüyor olabilir. Online turnuvalarda bazı başarılar elde etmiş olabilirsiniz ya da canlı poker oyunlarında kazanmış olabilirsiniz. Ancak, bir şeyleri bir üst seviyeye çıkarmak ve profesyonel bir poker oyuncusu olmak istiyorsan, bunlar yeterli olmayabilir. Şimdi sizlere kısa ama faydalı birkaç bilgi aktarmak istiyoruz.

Paranızı Dikkatlice Yönetin

Öncelikle, para hakkında konuşalım. Aylık harcamalarınızın ne olduğunu ve bunları karşılamak için poker oynamak için ne kadar para harcamanız gerektiğini öğrenmeniz gerekecektir. Aynı zamanda, bunun üzerine fazladan para kazanmak da isteyeceksiniz, böylelikle her zaman uzun vadeli planınızın bir parçası olması gereken paranızı büyütmeye ve ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Bu arada, sonuç ve giderlerinizi yakından takip etmenizi tavsiye ederim. Burada dürüst olmak ve doğru kayıtları tutmak önemlidir. Bir süre sonra, sayılara bakın ve ne durumda olduğunuzu inceleyin. Kazanıyor musunuz ? Eğer sonuçlarınız tatmin edici düzeyde değilse, bu dünyanın sonu değil ve profesyonel bir poker oyuncusu olmaya karar verdiyseniz pes etmeyin. Daha iyi olmanıza yardımcı olacak birçok eğitim kaynağı ve poker yazılımı vardır. Tüm bu kaynaklardan faydalanabilirsiniz.

Her Zaman Öğrenmeye Açık Olun

Özellikle zevk almasanız bile başarılı olabileceğiniz birçok meslek var. Pokerin bunlardan biri olduğunu sanmıyorum. Oyunun keyfini çıkarmazsan, uzun vadede muhtemelen başaramazsın. Poker sevmek kolay değil. Yıllar boyunca hepimiz çok sayıda kötü kayıplar yaşadık, ama bir geçim kaynağı sağlamak için oynadığınızda, bunun istediğinizden daha fazla olacağını ve oyunun bir parçası olarak gördüğünü kabul etmeniz gerekiyor.

Bunun da ötesinde, eğer profesyonel bir poker oyuncusu olmak istiyorsanız, zamanımızın çoğunu masalarda geçireceğinizi anlamalısınız ve her zaman yeni şeyler öğrenmeye açık olmalısınız. Ciddi oyuncular becerilerini parlatmak ve yeni stratejiler öğrenmek için harcıyorlar. Bu nedenle, uzun saatler geçirmeue hazır olun. Hazırsanız, hemen başlayın.

Yorum yapın

*

code