Emoji Planet Online Slot Oyunu

15 Ocak 2020 Posted in Genel by Yorum yapılmamış

Emoji Planet online slot oyununda en sevdiğiniz emojilerle tanışın. Bu NetEnt oyunu makaraları döndürürken size Wilds ve diğer ödülleri sunuyor. 21. yüzyılın en popülerinden biri şüphesiz emojiler oldu ve Netent oyun yapımcısı da bunu göz önünde bulundurarak Emoji Planet isimli yeni bir slot oyunu tasarladı.

Emoji Planet slot oyunu sizi devasa gökkuşakları ile, hareketli bulutlarla ve etrafta uçan goofy simgeleriyle dolu bir dünyaya götürür. Oyunun tasarımı, erken çocukluk yıllarında izlediğiniz çizgi filmlere dayanmaktadır. Oyunun karikatürize teması, uyumlu bir film müziği ile keyifli bir deneyim sunuyor. Renkli temalı diğer tüm slotlar gibi, Emoji Planet slot oyunu da size oyunun canlı doğasını tamamlayan neşeli ses efektleri sunar. Tabii ki, bomba, pizza, öpücük işareti, roket ve kalpler gibi en yaygın kullanılan emojilerle tanışacaksınız. Bunlar, diğer makara simgeleri ve rastgele arka plan emojileriyle birlikte sizi eğlendirecek.

Emoji Planet Slot Oyunu Nasıl Oynanır ?

Soldan sağa ödeme yapan çoğu slot oyununun aksine, Emoji Planet bir küme sistemiyle ödeme oyunudur. Semboller basamaklı hareketle çalışır, bu da kullanılabilir ödeme çizgisi olmadığı ve her dönüşün yeni bir sembol seti oluşturduğu anlamına gelir. Döndür düğmesine tıkladığınızda, eskilerini değiştirmek için makaralara yeni semboller düşecektir. Oyunlar, oyunun 5 × 6 ızgarasının herhangi bir yerinde dikey veya yatay olarak yapılacaktır.

Tercih ettiğiniz bahsi ayarlayarak oyununuzdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bahsinizi en düşük miktar olan 0.20 jetona, en yüksek 20 jetona kadar ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, Spin düğmesini elle tıklamadan sembolleri değiştirmenizi sağlayan Otomatik Kullan seçeneği vardır. Oyunun yüksek kazançlı sembollerine dikkat etmelisiniz. Bunlar arasında Poo ve Alien emojileri bulunur. Bu sembolleri eşleştirerek, bahsinizin 2 katını elde edebilirsiniz. Ayrıca, çarkları Poo veya Alien simgelerinden biriyle doldurmak size ilk bahsinizin 500 katını verebilir.

Bonuslar ve Özellikler

Emoji Planet’in mini oyun özelliği yoktur. Bununla birlikte, size büyük kazançlar sağlayabilecek özel sembollere sahiptir. Sadece makaralardaki sonuçları beklemenin yanı sıra, her bonus özelliğini etkinleştirmek için sayacı doldurmanız gerekir. Eşsiz bir kombinasyon oluşturabildiğinizde ölçüm cihazı doldurulacaktır. Aşağıdaki bu heyecan verici özellikler hakkında daha fazla bilgi edinin.

  • Bomba : Bu sembol makaralardaki sekiz rastgele sembolü yok ederek her bir simge için size özel bir ödül verir.
  • Pizza : Bu sembol rastgele bir simgeyi makaraların 3 × 3’ünü kapsayacak şekilde dönüştürerek sizi anında ödüllendirir.
  • Öpücük İşareti : Bu sembol çarklarda üç tur boyunca kalan üç Wilds verecektir.
  • Roket : Bu simge size 10 Wild verir.
  • Kalpler : Bu sembol, makaraların yanında bulunan kalp sayacını kaç kez doldurduğunuza bağlı olarak sizi çarpanlarla ödüllendirir.

Yukarıdaki simgeler, ekstra ödüller almanın tek yoludur, ancak sizi makaraları daha da döndürmek için eğlendirecek ve motive edecek bonusları tetiklemeniz için yeterli olacak detaylarda vardır. Ayrıca, her bonusun paranızı artırmak için farklı bir ödülü vardır.

Renkli arka planı ve neşeli müziği ile Emoji Planet slot oyunu kesinlikle dikkatinizi çekecek. Bu NetEnt slot oyunu sizi değişik simgelerle dolu yeni bir dünyaya götürür. Oyun, heyecan verici ikramlar verebilecek popüler emojileri kullanır. Betboo giriş ile sizlerde Netent firmasının tasarlamış olduğu slot oyunlarını oynayabilirsiniz.

Yorum yapın

*

code